Agenda

Oktober

21okt09:30- 11:00Kerkdienst

21okt09:30- 11:30Focus

21okt17:00- 18:00Gebedskring

21okt18:00Kerkdienst

23okt19:30- 21:30VV Bidt en werkt

25okt20:00- 22:00Joris & More

26okt19:15- 20:30Jeugdclubs

28okt09:30- 11:00Kerkdienst

28okt18:00Kerkdienst

29okt19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

29okt20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5

29okt20:00- 21:00Belijdeniscatechisatie

30okt20:00- 20:45Catechisatie groep 7

31okt19:00- 20:30Appeltaartconcert

November

1nov14:30- 16:30Bijbelkring

2nov19:15- 20:00Gebedskring

2nov19:15- 20:30Jeugdclubs

4nov09:30- 11:00Kerkdienst

4nov18:00Kerkdienst

6nov09:15- 11:15Mannine

6nov19:30- 20:00Gebedskring Leusden

6nov19:30- 21:30VV Bidt en werkt

7nov14:30- 15:30Dankdag, kinderdienst

7nov19:30- 20:30Dankdag, volwassendienst

9nov19:15- 20:30Jeugdclubs

9nov20:00- 22:00GZB-concert

11nov09:30- 11:00Kerkdienst

11nov18:00Kerkdienst

11nov19:30- 21:00zondagavondgroep

12nov19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

12nov20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5

12nov20:00- 21:00Belijdeniscatechisatie

13nov20:00- 20:45Catechisatie groep 7

15nov14:30- 16:30Bijbelkring

16nov19:15- 20:30Jeugdclubs

18nov09:30- 11:00Kerkdienst

18nov17:00- 18:00Gebedskring

18nov18:00Kerkdienst

18nov19:30- 21:00zondagavondgroep

19nov19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

19nov20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5

19nov20:00- 21:00Belijdeniscatechisatie

20nov19:30- 21:30VV Bidt en werkt

20nov20:00- 20:45Catechisatie groep 7

21nov14:00- 21:01Studiedag christelijk huwelijk

22nov20:00- 21:45Studiekring

23nov19:15- 20:30Jeugdclubs

25nov09:30- 11:00Kerkdienst

25nov18:00Kerkdienst

26nov19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

26nov20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5

26nov20:00- 21:00Belijdeniscatechisatie

27nov09:15- 11:15Mannine

27nov20:00- 20:45Catechisatie groep 7

28nov20:00- 22:00Lezing over het boek: ‘De onverwerkte Holocaust’

29nov14:30- 16:30Bijbelkring

30nov19:15- 20:00Gebedskring

30nov19:15- 20:30Jeugdclubs

December

2dec09:30- 11:00Kerkdienst

2dec18:00Kerkdienst

3dec19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

3dec20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5

4dec19:30- 21:30VV Bidt en werkt

4dec20:00- 20:45Catechisatie groep 7

7dec19:15- 20:30Jeugdclubs

9dec09:30- 11:00Kerkdienst

9dec18:00Kerkdienst

10dec19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

10dec20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5

10dec20:00- 21:00Belijdeniscatechisatie

11dec20:00- 20:45Catechisatie groep 7

13dec14:30- 16:30Bijbelkring

14dec19:15- 20:30Jeugdclubs

16dec09:30- 11:00Kerkdienst

16dec17:00- 18:00Gebedskring

16dec18:00Kerkdienst

17dec19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

17dec20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5,6

17dec20:00- 21:00Belijdeniscatechisatie

18dec09:15- 11:15Mannine

18dec19:30- 21:30VV Bidt en werkt

18dec20:00- 20:45Catechisatie groep 7

19dec09:00- 09:30Gebedskring Leusden

21dec19:15- 20:30Jeugdclubs

23dec09:30- 11:00Kerkdienst

23dec18:00Kerkdienst

28dec19:15- 20:30Jeugdclubs

30dec09:30- 11:00Kerkdienst

30dec18:00Kerkdienst

Heeft u activiteiten die aan de agenda kunnen worden toegevoegd stuur dan de gegevens ons

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

X