Agenda

Oktober

20okt18:00Kerkdienst

20okt19:30- 21:00zondagavondgroep

25okt19:15- 20:30Jeugdclubs

27okt09:30- 11:00Kerkdienst

27okt11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

27okt18:00Kerkdienst

28okt19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

28okt20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5,6

28okt21:00- 22:00Belijdeniscatechisatie

29okt19:00- 19:45Catechisatie groep 7

31okt14:30- 16:30Bijbelkring

November

1nov19:15- 20:30Jeugdclubs

3nov09:30- 11:00Kerkdienst

3nov11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

3nov18:00Kerkdienst

6novDe hele dagDankdag

8nov19:15- 20:30Jeugdclubs

9nov20:00- 21:30Benefietconcert voor Syrische vluchtelingen

10nov09:30- 11:00Kerkdienst

10nov11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

10nov18:00Kerkdienst

11nov19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

11nov20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5,6

11nov21:00- 22:00Belijdeniscatechisatie

12nov19:00- 19:45Catechisatie groep 7

13novDe hele dagDankdag

13nov20:00- 21:30Hoe lees ik de Tora? – de overlevering van geschreven en mondelinge traditie

13nov20:00- 21:45Zorg voor de mantelzorger

14nov14:30- 16:30Bijbelkring

14nov20:00- 21:45Studiekring

15nov19:15- 20:30Jeugdclubs

17nov09:30- 11:00Kerkdienst

17nov11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

17nov18:00Kerkdienst

18nov19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

18nov20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5,6

18nov21:00- 22:00Belijdeniscatechisatie

19nov19:00- 19:45Catechisatie groep 7

20nov20:00- 21:30Kennismakingsavond

22nov19:15- 20:30Jeugdclubs

22nov20:00- 23:00Nachtlicht

24nov09:30- 11:00Kerkdienst

24nov11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

24nov18:00Kerkdienst

25nov19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

25nov20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5,6

25nov21:00- 22:00Belijdeniscatechisatie

26nov19:00- 19:45Catechisatie groep 7

28nov14:30- 16:30Bijbelkring

29nov19:15- 20:30Jeugdclubs

December

1dec09:30- 11:00Kerkdienst

1dec11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

1dec18:00Kerkdienst

2dec19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

2dec20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5,6

2dec21:00- 22:00Belijdeniscatechisatie

3dec19:00- 19:45Catechisatie groep 7

6dec19:15- 20:30Jeugdclubs

8dec09:30- 11:00Kerkdienst

8dec11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

8dec18:00Kerkdienst

9dec19:00- 19:45Catechisatie groep 1,2,3

9dec20:00- 20:45Catechisatie groep 4,5,6

9dec21:00- 22:00Belijdeniscatechisatie

10dec19:00- 19:45Catechisatie groep 7

12dec14:30- 16:30Bijbelkring

12dec20:00- 21:45Studiekring

13dec19:15- 20:30Jeugdclubs

15dec09:30- 11:00Kerkdienst

15dec11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

15dec18:00Kerkdienst

20dec19:15- 20:30Jeugdclubs

22dec09:30- 11:00Kerkdienst

22dec11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

22dec18:00Kerkdienst

27dec19:15- 20:30Jeugdclubs

29dec09:30- 11:00Kerkdienst

29dec11:00- 12:00Ontmoeting na de dienst

29dec18:00Kerkdienst

Heeft u activiteiten die aan de agenda kunnen worden toegevoegd stuur dan de gegevens ons

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

X